BlockPost  
BlockPost - instagram/blockpost.lt BlockPost - google_map/blockpost? BlockPost - youtube/blockpost? BlockPost - accept PayPalBlockPost - VK/blockpost? BlockPost - facebook/blockpost?BlockPost - twitter/blockpost? BlockPost - BlockPost.lt RSS Feed BlockPost - qrcode/blockpost
  Pradžia » Katalogas » Peilių gamintojai Mano duomenys  |  Prekių krepšelis  |  Vykdyti užsakymą   
Informacija
Prisijungti
Registracija
Kas naujo?
Specialus pasiūlymas
Aukciono prekės
Prekių grupės
Akcijos
Alpinizmo įranga-> (7)
Apranga-> (139)
Apsaugos priemonės-> (23)
Atributika (8)
Avalynė-> (35)
Baterijos (5)
Dėkliukai, neperšlampami maišai, dėžės-> (70)
Istorinės kopijos (3)
Karinė ekipuotė-> (93)
Kuprinės, krepšiai-> (87)
Maskuojančios juostos (6)
Medžioklės ekipuotė->
Optiniai prietaisai-> (15)
Originalus daiktai iš kariuomenės atsargų-> (48)
Peiliai, kirviai, pjūklai, mačetės.-> (216)
Ryšio priemonės
Šratasvydžio įranga-> (11)
Suvenyrai, Dovanos (12)
Turistinė ekipuotė-> (134)
Turistinės kedės,lovos (11)
Turistiniai indai-> (166)
Vėliavos, antsiuvai (18)
Žibintuvėliai, prožektoriai-> (37)
Žvejybos ekipuotė-> (1516)
Gamintojai
Informacija
Prisijungti
Registracija
Pristatymas ir gražinimai
Privatumo politika
Mokėjimas ir garantijos
Lojalumo sistema
Svetainės žemėpalis
Apie mus
Kontaktai
Svečių knyga
Kas naujo? plačiau
LEATHERMAN įrankis Charge+ TTi
LEATHERMAN įrankis Charge+ TTi
195.00EUR
Įdomybės
Būkime partneriais
DUK
Kariuomenės šventė
Klientų žemėlapis
Medžiagos
Peilių gamintojai
Plieno markės
Žvejo mazgai
Žvejų laimikiai
Technologija ir Istorija
Peilių gamintojai

Wenger
Viskas prasidėjo prieš daugelį metų. 1886 m. buvo nuspręsta aprūpinti kiekvieną Šveicarijos armijos kareivį paprastu vieno ašmens peiliu, bet kai 1889 m. kariuomenėje atsirado naujas šautuvo modelis, jo išardymui buvo reikalingas atsuktuvas, todėl buvo nuspręsta pakeisti esamą paprastą peilį į daugiafunkcinį. Naujas peilis turėjo: atsuktuvą, ylą ir peilį konservams ir gavo pavadinimą - Šveicarų armijos peilis. Iš pradžių Šveicarijos armijai peiliai buvo gaminami Vokietijoje, bet Karlo Elznera (įmonės Victorinox įkurėjo)  iniciatyva buvo įsteigta Šveicarijos peilių gildija, kuri gavo užsakymą tiekti peilius Šveicarijos kariuomenei. Bet šis projektas buvo nesėkmingas, nes Vokiečių peiliai vis gi buvo pigesni. Netrukus 1893 m. užsakymą gavo kita Šveicarijos bendrovė Paul Boechat & Cie, kurią įkūrė Pauliaus Boesch ir vėliau pervadinta į Wenger jo savininko Teodoro Wenger vardu, kuris vadovavo įmonei keturiasdešimt metų. Taigi,  kariuomenės peilių tiekėjais buvo dvi bendrovės: Victorinox - nuo 1891 ir Wenger - nuo 1893 m.
 
1895 m. grupė verslininkų iš Delemonto miesto pradeda vadovauti gamyklai ir pervadina ją į "Šveicarijos peilių fabriką". 1898 m. Theo Wenger (Theo Wenger) buvo paskirtas direktoriumi, 1907 m. Theo nusiperka visą bendrovę ir pervadiną ją Wenger & Co SA (1922 m. naujas bendrovės pavadinimas - Wenger SA).

Nieto
Nieto  tai bendrovė gaminanti peilius, ji pavadinta jo įkūrėjo Miguel Nieto vardu, kompanija žinoma nuo 20-ojo amžiaus pradžios. Bendrovė pardėjo savo veiklą  Albacete mieste ir peiliai buvo gaminami pagal individualius klientų užsakymus, naudojant tradicines technologijas.
Šiuo metu prekinis ženklas „Nieto“ užima garbingą vietą tarp peilių gamintojų, gamyba yra vidutinio dydžio, įmonėje dirba apie 50 skirtingų specialistų.
Kiekvieną gaminį  puošia prekinis ženklas - lauro šakų vainikas, o centre - raide N. „Nieto“ yra registruotas prekinis ženklas.

Condor Tools & Knives
Kompanija Condor Tools & Knives pradėjo savo šlovingą istoriją nuo 1787 m., kai Vokietijoje, Solingen mieste buvo įkurta bendrovė "Gebr. Weyersberg. Kokybiškos mačetės, peiliai, žemės  ir namų ūkio įrankiai, pagaminami Solingen, pavertė šį miestą pasaulio įrankių sostine. Laikui bėgant, didžiausia pasaulyje mačečių ir peilių gamintoja, nuspendė plėsti savo veiklą kitose šalyse.

1963 m. bendrovė pastatė naują gamyklą Santa Ana (Salvadoras) mieste su šiuolaikine vokiečių įranga. Kai kurie darbuotojai buvo išsiųsti į apmokymus į Solingen miestą, ir jie jau 42 metų gamina aukštos kokybės mačetes, kastuvus ir kitus įrankius.

Condor Tools & Knives  - dukterinė
kompanija bendrovės Imacasa, www.imacasa.com buvo įkurta 1980 metais, kai bendrovė nusprendė parduoti verslą Vidurio ir Pietų Amerikos investuotojams. Šiandien ji yra viena didžiausių mačečių gamintojų pasaulyje, gamyba veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, siekiant patenkinti augančią produkcijos paklausą visame pasaulyje.

2004 m. nusprendė sukurti pirmąją  kokybiškų  peilių ir įrankių seriją Šiaurės Amerikos ir Europos rinkoms.

Ka-Bar
Balandžio 29, 1897 m.
Commonwealth miestelyje Pensilvanijos valstijoje, 38 vyrų grupė, įkūrė bendriją, žinomas kaip Tidioute Cutlery Company, stalo įrankių gamybai ir prekybai. Ši bendrija laikoma KA-BAR Knives, Inc. kompanijos įkūrėja.
1902 metais
P. Wallace R. Brown nusiperka visus Tidioute Cutlery Company bendrovės aktyvus ir kreipiasi į Pensilvanijos gubernatorių dėl korporacijos Union Razor Company steigimo (vėliau, 1909 metais, pervadinta į Union Cutlery Company) kurios veikla buvo valgomųjų įrankių gamyba ir pardavimas.
Gruodis 1911 m.
Union Cutlery Company  įmonė įregistruota Olean mieste, Niujorko valstijoje. Įkurti du skyriai: Tidioute mieste, Pensilvanijos valstijoje ir Olean mieste, Niujorko valstijoje. Kadangi tik Olean mieste veikianti padalinys buvo sėkmingas, todėl Tidioute gamykla vėliau buvo uždaryta.
1920‘ais metais.
Šiuo laikotarpiu kompanija  pradėjo žymėti gaminamą prekių produkciją ženklais OLCUT, KEENWELL ir Ka-bar.
1942 m.
Netrukus, po Antrojo pasaulinio karo pradžios Union Cutlery Company  įmonė siūlo firminius KA-BAR peilius JAV jūros pėstininkų padaliniui.
1942 m.
KA-BAR peilis su modifikuotu dizainu buvo priimtas naudojimui į JAV jūros pėstininkų padalinius kaip standartinis kovinis peilis.
1952 m.
Ryšium su vaidmeniu kuri atliko firminis KA-BAR USMC peilis Antrame pasauliniame kare, įmonės vadovybė nusprendė pakeisti įmonės pavadinimą į KA-BAR Curlery, Inc
1960 metais
Brown šeima pardavė įmonę KA-BAR. Pasikeitė keli savininkai, kai galiausiai 1966 metais bendrovė buvo parduota kompanijai Cole National Corporation, Cleveland, Ohio valst.
Gegužė 1996 m.
KA-BAR produkcijos linija ir aktyvai parduoti kompanijai Alcas.
1997 metų pabaigoje
Ka-bar kompanija atidarė penkis gamybos padalinius JAV teritorijoje ir stipriai padidino savo produkcijos pardavimus.
1998 m.
KA-BAR švenčia savo 100 metų jubiliejų peilių gamybos veikloje.
2003 m.
KA-BAR persikelia į naują biurą, 200 Homer Street, Olean miestas, Niujorko valstijoje.

Pagal oficialią versiją Ka-Bar pavadinimas atsirado iš vieno Laukinių Vakarų medžiotojo laiško, kuris parašė laišką su padėka bendrovei, kuri pagamino tokį puikų peilį. Medžioklės metu jo ginklas užsikirto ir teko nugalėti sužeista lokį naudojant tik peilį. Kadangi medžiotojas labai prastai kalbėjo ir rašė angliškai, todėl angliškas sakinys "Kill A Bear" jo laiške buvo užrašytas kaip „K a Bar“.

Kizlyar Supreme - naujas vardas pasaulinėje peilių arenoje, slepiantis daugiatautės tarptautinės talentingų Rusijos, Vokietijos, Australijos ir Japonijos dizainerių ir konstruktorių komandos darbą.
Kizlyar Supreme pradėtas gaminti 2011 metų gruodžio mėnesį beveik vienu metu trijose šalyse: Аustralijoje, Vokietijoje ir Rusijoje, tačiau darbo prie prekės ženklo koncepcijos pradžia – 2009-ieji. Komandai peilių prototipų parengimui ir pagaminimui prireikė dviejų metų - jie buvo ilgai ir kruopščiai testuojami, kol galiausiai galutinai išbaigti.
Konstruktorių komanda yra įvairiatautė: trys australiečiai, keletas vokiečių, du japonai, bet dauguma tai rusai. Rusų atstovai – tai dabartiniai ir buvę didžiausio rusų peilių gamintojo RAB GĮ (orig. - ООО ПП) KIZLYAR darbuotojai. Daugiau informacijos anglu kalba rasite čia

Tęsti
Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Kalba
Lietuvi? ??????? English
Valiuta
Paieška
 
Įrašykite ieškomą žodį,frazę.
Detali paieška
Klientų žemėlapis

Video

Dovanų čekis

Paieškos žymės
10-6L 10-6L or 10-12L or 10-25L or 10-20 30604B braid Cefale CH/GT emaliuotas turistinis or nerр•в«dijanр”рњio plieno turistinis esbit freetime palapinė katiliukas katiliukas is ketaus OR kepsnine OR keptuve katiliukas iš ketaus OR kepsninė OR keptuvė kepur kuprin kuprine Kuprinė Kuprinė "Assault led LKDMD LKDMD OR LK3DM max rap mepps Palapine freetime Palapine Pinguin Palapinė freetime Palapinė Pinguin panama peiliai PEILIS Peilis "Marttiini" Peilis-peteliškė peteli peteliske Peteliškė rapala RAPALA MXR11 sild termosas vobleriai šild

Copyright © 2021 BlockPost.lt